Duben 2011

Máj, máj, máj, máj MÁJKA !!!

30. dubna 2011 v 15:43 | Endííí |  Site and Me
Dnes se slaví MÁJKA!

A tak to ví asi každý .....I u nás na vesnici se slaví :) takže dnes plánuju super večer/noc/ráno v jedené hospůdce, abychom oslavili Májku - no spíše je to skvělá příležitost sejít se, pokecat, popít - pobavit se. Nevím jak to se mnou dopadne, tak kdybych se tu zítra neobjevovala tak se nedivte. K večeru už bych měla být dobrá, tak se tu MOŽNÁ ukážu...

Vám přeju, ať si to užijete buď doma s rodičema nebo venku s kámošema - protože já si to rozhodně užiju ... HLAVNĚ MOC NEPIJTE nebo PIJTE, ALE AŤ VÍTE CO DĚLÁTE ... takže byebye

+

Jinak na glee-style jsem nastavila nový layout, když už bude ten Máj lásky čas, tak jsem se přizpůsobila, chytla jsem trochu inspirace u tohoto desingu u Mandy, tak se nedivte!

Happy Brithday - Dianna Agron

30. dubna 2011 v 13:48 | Endííí |  Other
Dnes slaví své 25. narozeniny Dianna Agron ( Quinn Fabray).

!!HAPPY BIRTHDAY!!
!!HAPPY BIRTHDAY!!

Lady Gaga o epizodě Born this way

30. dubna 2011 v 12:29 | Endííí |  News
LadyGaga prostřednictvím sociální sítě Twiiter napsala o Glee epizodě o sebepřijetí "Born this way"

Opravdu miluju Glee epizodu Born this way. Obdivuje tu show, jak dokážou být stateční a bojují za moderní problémy světa ( homosexuality, alkohol ... ).

Cast filming in Washington Square Park /29.4/

30. dubna 2011 v 12:19 | Endííí |  on the set
Glee cast včera natáčel ve Washingtonském parku. Na scéně byli všichni New Directions. Opravdu fotek je hodně a je na co koukat. Pod perexem najdete 10-minutové video z natáčení.

ON THE SET » 2011 » Cast » 29. APRIL

‘The Glee Project / Kdo bude další Glee hvězda, seznamte se soutěží a se soutěžícími.

29. dubna 2011 v 19:48 | Endííí |  News
Kdo bude další člen GLEE? Právě teď je 12 možností, kdo to bude ? A já přináším fotku a informce ... Soutěžit o pozici v týmu se začne v červnu 12. a bude se vybírat ... Glee tvůrce Ryan Murphy, potvrdil, že z 12 soutěžících 100% vybere někoho pro Mercedes.

Samozdřejmě soutěžícím stojí v řadě několik kol. Více než 10 epizod, budou muset soutěžící udělat po svém jako domácí úkol. Dále pak musí zpívat, tančit a umět hrát. Ti kdo rozhodnou o vítěztví budou : tvůrce Ryan Murphy, casting režisér Robert Ulrich, choreograf a co-producent Zach Woodlee, hvězdy reality-show se takí budou moci užit od Darrena Crisse, každý se sním dostane do kontaktu v některé z epizod.
"Nakonec, tato soutěž je o inspiraci tvůrců napsat roli" řekl producent Shauna Minoprio."To je to, co je tak fascinující, je to kouzelné, Je to kouzelný Glee faktor, musíš vlastně chtít, aby tě vybrali a napsali 7 epizod s tebou, tento proces je naprosto fascinující".

Tak kdo to může být ? Pod perexem o nich najdete informace.
( překlad článku Entertainment weekly )


Kurt and Rachel on 5th Avenue / Video

29. dubna 2011 v 19:01 | Endííí |  Video
Video z natáčení na 5-té Avenue ( před Tiffany ) myslím, že si každý GLEEk dokáže tu scénu představit. Podívejte se je pod perexem.

2x20 - Prom Queen / Tracklist

29. dubna 2011 v 17:04 | Endííí |  News
Off. tracklist k epizodě 2x20 Prom Queen. Ke 3 o kterých jsme již věděli přibyly "Isn´t She Lovely od Stevieho Wondera ( prozatím se neví, kdo bude song zpívat ) a "My man" od Barbry Streisandové v podání Rachel.

"Friday" ( Rebecca Black ) - Puck, Artie, and Sam.
"Dancing Queen" ( ABBA ). - Mercedes and Santana.
"Rolling In The Deep" ( Adele ).- Jesse and Rachel.
"Isn't She Lovely" ( Stevie Wonder). - ?
"My Man" ( Barbra Streisand) - Rachel.

Dianna Agron / Tyler Shields ( 2011 )

29. dubna 2011 v 17:01 | Endííí
Tak po Harrym Shumovi a Jenna Ushkowitz je Dianna třetí osobu z Glee, která nafotila photoshoot pro amerického fotografa Tylera Shieldse. První dvě uveřejněné fotky jsou již v galerii

Photoshoot » 2011 » Dianna Agron » Tyler Shields

Cast of "Glee" Visits "Sister Act" On Broadway /28.4/

29. dubna 2011 v 16:56 | Endííí |  Cast Events
Ashley Fink, Chris Colfer, Lea Michele s přítelem Theem a Amber Riley si v včera v New Yorku vyrazili na Broadway, na hru "Sister Act" ( Sestra v Akci ).

Events » 2011 » Cast » "Sister Act" On Broadway

Amber Riley / Sólové album ..

29. dubna 2011 v 16:47 | Endííí
Po Markovi Sallingovi a Matthewovi Morrisonovi bude další Amber Riley, která vydá svou sólovou desku. Včera to oznámil časopis "Marie Claire", kde se píše, že Amber si sama píše mnoho písní do alba, bude to mix rocku, r&b s nádechem Adele. Amber řekla, že deska by měla vyjít koncem příštího roku.