CORY MONTEITH - Dating History

28. prosince 2011 v 23:59 | Endííí & VeRu

LEA MICHELE & CORY MONTEITH
V to co jsme doufali od roku 2009 se v roce 2012 (oficiálně) stalo skutečností. Lea Michele a Cory Monteith jsou pár i ve skutečnosti. Lea letos koupila nový dům v Los Angeles a Cory pravděpodobně bydlí s ní.

Už velmi dlouho se spekuluje o údajném vztahu Ley Michele a jejího hereckého Glee kolegy Cory Monteitha, který se zdá být potvrzený. Začněme ale pěkně od začátku.

>> Od odvysílání prvního dílu první série byla neuvěřitelná chemie mezi Leou a Corym předmětem mnohých diskuzí. Kvůli propagaci seriálu Glee se navíc objevovali pravidelně bok po boku a jejich přátelství se prohlubovalo. Později Lea začala chodit s broadwayským hercem Theo Stockmanem, fámy o Coryho lásce k Lee se ale šířily dál.
>> Na podzim roku 2011 se Lea s Theem rozešla po necelých dvou letech. Rozchod byl popisován jako velice klidná a přátelská záležitost. A právě tehdy se vyrojily první zprávy o vztahu těchto dvou herců přezdívaných 'Monchele' (Monteith+Michele), jelikož právě Leina láska ke Corymu (kterou údajně konečně začala opětovat) byla důvodem jejího rozchodu s Theem.

>> Všichni fotografové a novináři se mohli zbláznit, jelikož chtěli ulovit jejich společné fotografie. To jim ale mladá dvojce herců nikdy nedopřála, a tak se o jejich vztahu pouze mluvilo. Jejich agenti zprávy nikdy nepopírali, k potvrzení se ale také nedostali. Místo toho, aby veškerá pozornost kolem 'Monchele' vymizela, Cory s Leou ji, určitě nevědomky, udržovali při životě svými tweety o společném natáčení scén.

>> Zlom přišel na konci listopadu 2011 , kdy Kevin McHale na svém twitteru zveřejnil fotku Jenny Ushkowitz. Nic by se nestalo, kdyby se v jejím rohu neobjevila Lea naklánějící se ke Corymu, což vyvolalo neuvěřitelnou explozi a mnoho 'Monchele' fanoušků začalo pevně věřit, že se mezi nimi opravdu něco děje.

>> Hned poté se konala premiéra Leiného prvního celovečerního filmu New Year's Eve, na které se objevil i Cory ale také mnoho dalších Leiných kolegů. Když pak přišly vánoční prázdniny a opravdové oslavy nového roku, Cory odjel do Austálie a Lea trávila svátky doma v New Yorku, tudíž zprávy ohledně jejich společně strávených Vánoc byly nepravdivé. Cory potom ale na twitteru spustil další vlnu nadějí když napsal: 'Happy New Year's Eve NY!' v překladu tedy 'Šťatsný nový rok New Yorku!', čímž více méně popřál samotné Lee.

>> V novém roce, roce 2012, přišlo pak další množství indícií, které napovídaly, že je nový pár na obzoru. S nadcházející 'awards season' se objevovalo stále více společných fotek Ley a Coryho. Na People Choice Awards nebo na Golden Globes. Vše pak vrcholí na twitteru, kdy Lea píše o báječně stráveném víkendu v rodném New Yorku a Cory zase o tom, že New York je jeho oblíbené město. Další víkend je zase Cory doma v Kanadě a snowboarduje. Náhodou je Lea ve stejný čas na horách obklopena krásnou přírodou.

Poslední tečkou na závěr, po které už pravděpodobně nebude třeba žádných diskuzí, jsou fotky z 25.3. 2012, kdy se Lea společně s Corym vracela z New Yorku do LA. Jedná se o první oficiální fotky, kde je můžeme vidět jít bok po boku a dokonce se držte za ruce. Můžete si všimnou nadšení a radosti v Leiných očích a náznak hrdosti v Coryho úsměvu. Protože po skoro půl roce si dvojce, která si střeží své soukromí jako oko v hlavě, vyšla společně ven a celému světu vlastně potvrdila, že na to, co mezi sebou mají, je neskutečně hrdá.
A poté fotky z 7.dubna 2012 kdy Cory & Lea strávili společnou dovolenou v Cabo.

>> A konečně , konec roku 2012 ( prosinec ) , kdy Cory byl hostem v show Ellen , kde potvrdil, že jsou pár !!! :)Před tím, než se Cory stal slavným Finnem Hudsonem v Glee měl roličku v MTVseriálu "Kaya". Během té doby (tedy v roce 2007) se mluvilo o tom, že mezi Corym a jednou z hereček ze seriálu Danielle Savre přeskočila jiska. Ani Cory a ani Danielle vztah nikdy nepotvrdili, ale ani nepopřeli.

Cory a modelka Julie Sanderson spolu chodili 2 roky (08-10) jenže pak se Cory zamiloval do GLEE a Julii se to nějak nelíbilo.O Corym a Taylor se začalo spekulovat v květnu roku 2010, kdy byli spatřeni paparazzi na bowlingu jak se objímají a několikrát i venku. Ale jak rychle drby o jejich vztahu přišly, tak také rychle odešly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cenicienta Cenicienta | Web | 29. prosince 2011 v 12:28 | Reagovat

Chudák, to jsou samé drby a spekulace.. Kéž bu to s tou Leou vážně vyšlo :)

2 richitaa richitaa | 7. dubna 2013 v 21:34 | Reagovat

Ahoj, já teda nevím jak ta Julie vypadá, ale tohle není ona. Tohle je topmodelka Frida Gustavsson. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama