LEA MICHELE - Dating History

28. prosince 2011 v 23:39 | Endííí & VeRu
LEA MICHELE & CORY MONTEITH
V to co jsme doufali od roku 2009 se v roce 2012 (oficiálně) stalo skutečností. Lea Michele a Cory Monteith jsou pár i ve skutečnosti. Lea letos koupila nový dům v Los Angeles a Cory pravděpodobně bydlí s ní.
Lea Michele: Pouze o jediném příteli z její minulosti víme, je to Theo Stockman (herec, zpěvák), se kterým Lea chodila od roku 2009 do roku 2011. V roce 2007 se v Hollywoodu šuškalo, že Lea má něco s Matthewem Morrisonem, ale nikdy nebylo nic oficiálně oznámeno.

Už velmi dlouho se spekuluje o údajném vztahu Ley Michele a jejího hereckého Glee kolegy Cory Monteitha, který se posledními fotkami z minulého týdne zdá být potvrzený. Začněme ale pěkně od začátku.

>> Od odvysílání prvního dílu první série byla neuvěřitelná chemie mezi Leou a Corym předmětem mnohých diskuzí. Kvůli propagaci seriálu Glee se navíc objevovali pravidelně bok po boku a jejich přátelství se prohlubovalo. Později Lea začala chodit s broadwayským hercem Theo Stockmanem, fámy o Coryho lásce k Lee se ale šířily dál.
>> Na podzim loňského roku se Lea s Theem rozešla po necelých dvou letech. Rozchod byl popisován jako velice klidná a přátelská záležitost. A právě tehdy se vyrojily první zprávy o vztahu těchto dvou herců přezdívaných 'Monchele' (Monteith+Michele), jelikož právě Leina láska ke Corymu (kterou údajně konečně začala opětovat) byla důvodem jejího rozchodu s Theem.

>> Všichni fotografové a novináři se mohli zbláznit, jelikož chtěli ulovit jejich společné fotografie. To jim ale mladá dvojce herců nikdy nedopřála, a tak se o jejich vztahu pouze mluvilo. Jejich agenti zprávy nikdy nepopírali, k potvrzení se ale také nedostali. Místo toho, aby veškerá pozornost kolem 'Monchele' vymizela, Cory s Leou ji, určitě nevědomky, udržovali při životě svými tweety o společném natáčení scén.

>> Zlom přišel na konci listopadu, kdy Kevin McHale na svém twitteru zveřejnil fotku Jenny Ushkowitz. Nic by se nestalo, kdyby se v jejím rohu neobjevila Lea naklánějící se ke Corymu, což vyvolalo neuvěřitelnou explozi a mnoho 'Monchele' fanoušků začalo pevně věřit, že se mezi nimi opravdu něco děje.

>> Hned poté se konala premiéra Leiného prvního celovečerního filmu New Year's Eve, na které se objevil i Cory ale také mnoho dalších Leiných kolegů. Když pak přišly vánoční prázdniny a opravdové oslavy nového roku, Cory odjel do Austálie a Lea trávila svátky doma v New Yorku, tudíž zprávy ohledně jejich společně strávených Vánoc byly nepravdivé. Cory potom ale na twitteru spustil další vlnu nadějí když napsal: 'Happy New Year's Eve NY!' v překladu tedy 'Šťatsný nový rok New Yorku!', čímž více méně popřál samotné Lee.

>> V novém roce, roce 2012, přišlo pak další množství indícií, které napovídaly, že je nový pár na obzoru. S nadcházející 'awards season' se objevovalo stále více společných fotek Ley a Coryho. Na People Choice Awards nebo na Golden Globes. Vše pak vrcholí na twitteru, kdy Lea píše o báječně stráveném víkendu v rodném New Yorku a Cory zase o tom, že New York je jeho oblíbené město. Další víkend je zase Cory doma v Kanadě a snowboarduje. Náhodou je Lea ve stejný čas na horách obklopena krásnou přírodou.

Poslední tečkou na závěr, po které už pravděpodobně nebude třeba žádných diskuzí, jsou fotky z 25.3. 2012, kdy se Lea společně s Corym vracela z New Yorku do LA. Jedná se o první oficiální fotky, kde je můžeme vidět jít bok po boku a dokonce se držte za ruce.Jsou spolu až do teď.


EDIT : V červenci 2013 Cory Monteith zemřel.

Ano i o tomhle románku se mluvilo? Pravděpodobně někde během roku 2009-10 proběhla tahle "tajná romance". Moc bych tomu nedávala. Paparazzi dají dohromady každého :)

Lea a Theo tenhle pár snad znají všichni. Jejich dlouhý 3-letý vztah(od 2009) se ale rozpadl v září roku 2011. 20. září obletěla internet zpráva, že Lea a Theo se rozhodli jít si každý svojí cestou. Od té doby je Lea sama.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susan susan | Web | 29. prosince 2011 v 10:45 | Reagovat

No můj sen je Lea a Cory...nebo Cory a Di...nebudu přece vybíravá:)
Je mi líto že jí to nevyšlo s Theem ale určitě toho pravého najde:)

2 Cenicienta Cenicienta | Web | 29. prosince 2011 v 12:27 | Reagovat

S Mattem se mi moc nelíbí a myslím, že to asi vážně bude kachna, jak říkáš.

3 Já | 27. července 2013 v 18:03 | Reagovat

Napsal ... Co? 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama