Leden 2014

Naya Rivera for Cosmopolitan for Latinas - Interview

31. ledna 2014 v 20:01 | Weru |  Naya Rivera
source > nayarivera-daily
Moc děkuju Ronnie, že tento rozhovor přeložila :)

V chladném losangeleském ránu, Naya Rivera přichází do Coffee Bean and Tea Leaf (pozn.: kavárna) a vypadá jako hvězda v černém vlněném DVF kabátu na šatech s vojenským vzorem a s botami od Saint Laurena, doplněno o nadrozměrné sluneční brýle od Chanel, které nikdy nesundává. Její husté černé vlasy, které byly zrovna vyfoukané, výří kolem jejích ramen. Co ale zachytí každé oko, je obrovský zásnubní prsten, který vypadá jako šesti-karátový šperk, obklopený svatozáří menších diamantů. V říjnu, se její přítel, raper Sean Michael Anderson, aka Big Sean, vyslovil a Rivera stále oplývá nadšením z této novinky. "Myslím, že z něj bude úžasný manžel a jednoho dne bude dělat skvělého otce," říká nám. "Je k lidem tak hodný, ale je ten, kdo v našem vztahu 'nosí kalhoty', což na něm miluji. Jako každá latina, i já jsem velmi nezávislá a silná, takže je to ještě hezčí, že jsem našla někoho, s kým si můžu dát s tou rolí na chvíli pauzu."Lea Michele for Teen Vogue - Interview

31. ledna 2014 v 14:29 | Weru |  Lea Michele
source > best-actresses
Díky úžasné Nicol tu máme přeložený rozhovor pro Teen Vogue.


Nikdo vás nezná lépe než váš nejlepší přítel. Lea Michele a já jsme si prožili unikátní zážitky od té doby, co jsme se před osmi lety potkali. Předstírali jsme sex, více jak 1000 krát na jevišti při Spring Awekening. Vyzpívali jsme ze sebe všechno pří písni "Like a Virgin" v Glee. Sledoval jsem její zpěv pro prezidenta a při přebírání ceny Triple Threat, viděl jsem její nekonečný smích,že si počůrala kalhoty. Od Glee inspirovala neskutečné množství lidí po celém světě se svými nesmlouvanými ambicemi, šíleným talentem a ohromující milostí. Mě zejména. Sedl jsem si s Leou v Benátkách, Kalifornie, v jedné ze svých oblíbených restaurací, Gjelina o jejím životě, o debutovém albu, a ptaní se otázek, na které se může zeptat jen nejlepší přítel.


JONATHAN GROFF: Sedět tady v Benátkách, je to daleko od doby, kdy jsme se potkali v tom temném domě v Chelsea, konkurz na Spring Awekening.
LEA MICHELE: Je to tak šílené. Pokud by ste mi řekli, že zde dělám rozhovor, protože jsem na obálce Teen Vogue o mém albu,mít svou show Looking byla bych jako...
LM & JG : [ Současně ] Jste blázen !
LM: Ty jsi doslova vyrůstal na farmě v Pensylvánii, já jsem vyrůstala ve městě. Ten fakt, že se staneme nejlepšími přáteli je tak divný.

JG: Co jsi čekala, když jsme ve Spring Awekening byli tak intimní v průběhu let.
LM: Kdybych tě teď musela políbit, tak bych to neudělala.
LM: Nemyslím si, že bych mohla. Myslím, že bych se opravdu smála. Whereas we used to make the hell out. (Nevím, jak toto spojení přeložit)

JG: Zejména na jevišti. Bylo to jednou-možná bych o tom mohl mluvit, zatímco bychom jedli...
LM: Byl jsi nemocný!

JG: Ano. Během scény v seníku, kde jsme měli vždy otevřená ústa k políbení, měl jsem střevní chřipku a málem jsem se pozvracel! Otevřela jsi pusu a byla jsi jako "Nuh-uh."
LM: O přestávce jsi tolik zvracel! Já se hystericky smála.

JG: Byla to zábava. Měl jsem tolik bolesti. Ugh.
LM: To je pravda. Na konci dne bych to určitě vzdala. Hraní v Spring Awakening byl největší zážitek mého života, protože jsem tě potkala. V tomto životě, pokud je zde něco, co potřebujete, je to nejlepší kamarád. Je bláznivé mluvit o Spring Awakening, protože mám pocit, že jsem prožila 10 životů od té doby. Byla jsem jediná,která ti vždy říkala, nikdy mě nenajmou. Největší limity jsou jediné, které vás dělají sami sebou. Velmi si ve mě věřil.

JG: A nyní ti vyjde tvoje debutové album. Je to trochu neuvěřitelné, že?
LM: Během Glee, jsem se cítila jako seškrábaná, což svědčí být umělcem. Byla jsem na nádherném místě v životě, byla jsem neuvěřitelně šťastná - můj vztah s Corym mě učinil, abych se cítila, jako bych se mohla dotknout hvězd. Takže jsem byla, jako "Výzívám sama sebe a nyní to nahraji. Je to zřejmě pop, ale myslím,že mě to ukazuje, jako zpěvačku.

JG: Cítil jsem se jako kdybych tě touto cestou nikdy předtím neslyšel.
LM: To jsem já. To je Lea. To není Rachel Berry. Není to Lea na Broadwayi...

JG: Proč se album jmenuje Louder?
LM: Louder je jako já. Jsem hlučná, pocházím z italské rodiny, nepřestanu mluvit.

JG: Oh, vím to! Jaký je tvůj song z alba?
LM: Můj oblíbený song je stoprocentně "You're Mine". Poslouchala jsem ho druhý den a měla jsem tu nejvíce emotionální reakci, protože to je můj vztah s Corym.

JG: Jaký byl Coryho oblíbený song?
LM: Byl to velký fanda, tomu nerozumíš. Byl by jako: "Budeš popová hvězda! Co budeme dělat? Budeme jako, vydáme se na cesty?" Řekl by: "To bude velké!" A já bych byla jako: "Já nevím." Slyšel všechny písničky a všechny okomentoval. Miloval "Battlefield". Začínám mít zimnici, když o tom mluvím. Řekla bych, že "Burn with You" byla jeho oblíbená. Ten den přišel do studia.


JG: Cítím, že svět soucitně pozoroval, jak jsi reagovala, na to, co se stalo. A přes to všechno ses představila noblesním způsobem. Ty jsi dokonalým vzorem. A jako tvůj kamarád sledující skrz čím jsi prošla, vidím, že projevuješ tolik síly. Odkud si myslíš, že ta síla pochází ? Nemohu to pochopit.
LM: Já nějak cítím šílenou lásku ke Corymu a to co jsem k němu cítila, jsem proměnila do síly,kterou mám. Tam prostě něco je na tom, že vím, že vidí všechno, co dělám a cítím. Všechno, co dělám není jen pro mě, ale i pro něj. Mám také záchranou síť pod sebou,když spadnu. kKdyž toho bude na mě moc přátelé a rodina mě chytnou.
Pro přečtení celého rozhovoru (a získat více informací o velkých plánech Lei, idoly a oblíbené televizní show), vyzvedněte si březnové číslo na stáncích od 4.února.


Lea Michele at Pressed Juicery /29.1./

30. ledna 2014 v 15:59 | Weru |  Lea Michele

Lea Michele zachytili paparazzi, když odcházela z Pressed Juicery.Má krásný jednoduchý outfit! :)

image host image host image host image host


Objevily se fotky, když si byla Lea zaběhat v Los Angeles, poté šla do Earth Baru.

image host image host image host image host

Alex Newell for XEX ( 2014) - photoshoot

30. ledna 2014 v 15:34 | Weru |  Alex Newell

Alex Newell nafotil photoshoot a objevil se na titulní straně časopisu XEX magazín


image host

PHOTOSHOOT:

image host image host image host image host


Lea Michele for Teen Vogue ( March 2014) - Photoshoot

29. ledna 2014 v 17:00 | Tewii |  Lea Michele

Konečně se objevil také photoshoot, který nafotila Lea Michele se svým nejlepším kamarádem pro Teen Vogue.
Jsou tam i BTS fotky a jde vidět, že si focení opravdu užívali :)

image hostimage hostimage hostimage host

Lea at the Earth Bar /28.1/

29. ledna 2014 v 16:00 | Tewii |  Lea Michele

Lea byla spatřena, před EarthBar v úterý (28.ledna) v západním Hollywoodu, v Kalifornii. Lei to moc sluší :)

image host image host image host image host
Candids > 2014 > Lea at the Earth Bar ( 20x )

Naya Rivera for Cosmopolitan (2014)

29. ledna 2014 v 15:00 | Tewii |  Naya Rivera

Jak už vám bylo včera zděleno Naya zdobí obálku latinského Cosmopolitanu, pro který nafotila i photoshoot.
Dnes vám tady dávám dvě fotky z shootu a nové magazine scany.. Scany jsou v dobré kvalitě..takže kdo umí anglicky si může počíst :)

Photoshoot:
image host image host

Magazine Scans:
image host image host image host image host


Naya Rivera leaving a Studio /27.1/ & Cosmopolitan - scan

28. ledna 2014 v 19:42 | Tewii & Weru |  Naya Rivera

Naya byla včera vyfocena, když opouštěla studio v Západním Hollywoodu.Naya měla na sobě dres týmu Oakland Raiders, ve kterém hraje její bratr Mychal.
image host image host image host image host


A jedna úžasná novinka se ještě objevila. Naya se objeví na titulní straně magazínu v latinském Cosmopolitan!!! :)


Darren Criss at Billoard Grammy's After Party & Republic Records GRAMMY Party /26.01./

27. ledna 2014 v 20:31 | Weru |  Darren Criss

Darren Criss se 26. ledna objevil na after-party po předávaní cen Grammy. První byla pořádaná Republic Records a druhá Billboard.

image host image host

image host image host image host image host

Lea Michele > FULL Song > What Is Love?

27. ledna 2014 v 17:43 | Tewii |  Lea Michele
Byl zveřejněn další song z alba od Lei.. a to What Is Love? .. Líbí se vám..? :)