Červen 2016

Naya Rivera odchází z Brisol Farms /29.6/

30. června 2016 v 11:49 | Tewii |  Naya Rivera
Po delší době tady mámě nějaké nové fotky s Nayou Riverou, která byla spatřena, když odcházela z Bristol Farms v Los Angeles. Naya byla celá v černém a i tak ji to moc sluší. Na fotkách si můžete všimnout Nayiného svatebního prstýnku :3


Harry Shum nafotil nový photoshoot!

29. června 2016 v 17:00 | Tewii |  Harry Shum Jr.
Harry Shum nafotil nový photoshoot s fotografem Tylerem Shieldsem. Harry sním už kdysi fotil shoot společně s Jennou Ushkowitz. Dneska se objevili zatím dvě a hodně nekvalitní fotky, ale už z nich jde poznat, že Harry je faaaakt sexy :D


Lea odchází z Whole Foods /27.6/

29. června 2016 v 16:29 | Tewii |  Lea Michele
Lea byla v pondělí (27.června) viděna se svou maminkou, když odcházeli z Whole Foods. Moc se mi líbí jak Lea zkombinovala košili s černými šaty :) Byla kouzelná :3


K Supergirl se přidá samotná Wonder Woman

27. června 2016 v 18:00 | Tewii |  SG - S2 - News
Herečka Lynda Carter získala novou roli v druhé řadě komiksového seriálu Supergirl.

Bude se jednat o vedlejší roli v aktuálně natáčené nové sérii na stanici CW, kam se seriál nedávno přesunul ze CBS. Carter se nejvíce proslavila svou rolí hrdinky Amazonky ve Wonder Woman. Zde si zahraje roli prezidentky Spojených států amerických. Prvně se má objevit v třetí epizodě druhé série.

Producenti Greg Berlanti a Andrew Kreisberg prozradili, že Carter přemlouvali k účinkování již do první řady, ale herečka měla natolik plný herecký program, že musela odmítnout. Oba dva se shodují, že byl jejich sen, aby herečku dostali do svého seriálu. "Letos to nevyšlo, ale není nazbyt. Budeme to zkoušet příští rok" řekl Kreisberg v loňském rozhovoru.
Pro Carter půjde po delší době o seriálovou roli. Naposledy jsme ji mohli vidět ve vedlejší roli v roce 2013 v sitcomu Dva a půl chlapa, kde hrála samu sebe. Také má na svém kontě roli Moiry Sullivan v hrdinském Smallville z roku 2007. Diváci si ji mohou nejlépe pamatovat z role Diany alias Wonder Woman. Seriál se vysílal v 70. letech a dočkal se tří řad a 60 dílů.

Supergirl se vrací na televizní obrazovky v pondělí 10. října.

serialzone.cz

Nové postavy míří do Scream Queens!

27. června 2016 v 14:09 | Tewii |  S2 - News
John Stamos získal jednu z hlavních roli v nadcházející druhé řadě Scream Queens na stanici Fox. Antologie, která obsahuje prvek jak hororu, tak komedie, je natáčena pod dohledem výkonných producentů Ryana Murphyho, Brada Falchuka a Iana Brennana.

Stamos se tak znovu dává dohromady s Murphym, kdy v minulosti hrál v jeho komediálním seriálu The New Normal na stanici NBC a dále v dramedy Glee na Foxu. Herec se vrátí na obrazovky v nové sezóně i přes to, že mu stanice zrušila letošní novinku Grandfathered.

Druhá série Scream Queens se přesouvá do nemocničního prostředí, kde jsou léčeny ty nejbizarnější a nejvíce fascinující zdravotní komplikace, které se kdy v oboru vyskytly. Stamos bude hrát roli doktora Brocka Holta, velmi talentovaného chirurga, který vyniká svými schopnosti a intelektem.

Herec se připopuje k navrátilcům, mezi kterými nechybí Jamie Lee Curtis, Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin, Keke Palmer, Glen Powell a Niecy Nash.
source: serialzone.cz
2. série bude mít premiéru 20. září na stanici FOX.
Mezi nové tváře uvidíme také Taylora Lautnera (Twilight), kterého uvidíme v roli doktora Dr. Cassidy Cascade.
James Earl, tak zní další méno už třetího nováčka Scream Queens.

Twitter & Instagram #29

27. června 2016 v 12:03 | Weru &Tewii |  Twitter
Lea Michele
image host image host image host image host
image host image host image host image host
imagebam.com imagebam.com

Dianna Agron
image host image host

Kevin McHale
image host image host


Melissa Benoist na akci 42nd Annual Saturn Awards /22.6./

25. června 2016 v 10:25 | Weru &Tewii |  Melissa Benoist

Melissa se 22.června zúčastnila 42nd Annual Saturn Awards.Získala cenu Breakthrough Performance Award (Průlmový výkon)

image host image host image host image host

Lea Michele > Gallery update /19.6&21.6/

24. června 2016 v 18:28 | Tewii & Weru |  Lea Michele
Čaute :) Dneska nejsou žádné novinky, tak přidávám dvě starší alba paparazzi fotek. Weru je nahrála do galerky a to by byla škoda to nezveřejnit :) První set fotek je z 19.června, kdy Lea byla s kamaradkáma v restauraci SUGARFISH v Holywoodu.

Druhý set fotek pochází z 21.června, kdy Lea fotila shoot na plážích v Malibu.

Harry Shum Jr. na akci ‘I Am An Immigrant’ v Los Angeles /18.6/

22. června 2016 v 12:44 | Tewii |  Harry Shum Jr.
Harry Shum se 18. června zúčastnila akce v Los Angeles s názvem 'I Am An Immigrant: The Story Of Our Nation' (Jsem imigrant, příběh našeho národa). K téhle kampani taky nafotil shoot, kde se bohužel objevila zatím jedna fotka.

Photoshoot:
imagebam.com

Lea fotila nový photoshoot!

22. června 2016 v 12:06 | Tewii |  Lea Michele
Lea Michele včera (21.června) fotila nový photoshoot a nebyla by to Lea, kdyby se snámi nepodělila o fotky na svém twittru a snapchatu :3 Lea vypadá úžasně a už se těším na filnalní verzi fotek :3 Focení se ujal fotograf Adam Breuchaud.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com