Červenec 2016

Jenna Ushkowitz > představení 'Waitress' On Broadway /29.7./

31. července 2016 v 19:59 | Weru & Tewii |  Jenna Ushkowitz
Jenna Ushkowitz se připojila ke castu představení 'Waitress' na Broadwayi.Bylo to její první představení,které se konalo včera 29.července.

image host image host image host image host


Melissa Benoist natáčela Supergirl /26.7./

31. července 2016 v 18:44 | Weru |  Melissa Benoist
source >justjared.com
Melissa Benoist začala natáčet 2.sérii seriálu Supergirl!!!
image host image host image host image host

Lea Michele na akce Los Angeles Dodgers Foundation Blue Diamond Gala /28.7./

29. července 2016 v 16:39 | Weru |  Lea Michele
source > zimbio.com
Lea Michele se včera zúčastnila akce Los Angeles Dodgers Foundation Blue Diamond Gala.Moc jí to sluší jako vždy.

image host image host image host image host

Supergirl > Season 2 > Poster

29. července 2016 v 15:36 | Weru |  SG - S2 - News
source > melissajenner.tumblr.com
Objevil se plakát k 2.sérii seriálu Supergirl s Melissou Benoist a Tylerem Hoechlinem.Naya Rivera na akci ‘Raising The Bar to End Parkinsons’ Fundraiser event in LA /27.7./

29. července 2016 v 14:28 | Weru |  Naya Rivera
source >naya-rivera.com
Naya Rivera se svým manželem Ryanem zúčastnila charitativní akce Raising The Bar to End Parkinsons' Fundraiser event in LA.Moc jí to slušelo! :)


image host image host image host image host

Darren Criss na akci Democratic National Convention /27.7./

29. července 2016 v 13:05 | Weru |  Darren Criss
source > darren-criss.fr
Darren Criss se 27.července zúčastnil akce Democratic National Convention ve Philadelphii.

image host image host image host image host

Video, kde celebrity zpívjí písničku What The World Needs Now Is Love.

Lea na natáčení Scream Queens /27.7/

28. července 2016 v 17:51 | Tewii |  Lea Michele
Dneska tady pro vás mám Leu Michele, která natáčí druhou řadu Scream Queens. Natáčelo se ve středu (27.července) ve Filmore. Na fotkách můžete vidět, že Lea má vězenský úbor a pouta :D takže jsem moc zvědavá:D a jak se tvaří na některých fotkách :D prostě Hester ♥ Na natáčení byla také policajtka Niecy Nash :)+ Video

Colton Haynes > Nová postava v Scream Queens + První poster pro 2.sérii

28. července 2016 v 16:00 | Tewii |  S2 - News
K hereckému opsazení se přidává herec Colton Haynes! Kterého můžete znát ze seriálu Arrow nebo Teen Wolf.
Zatím není známo co si zahraje, ale už se na něho moc těším :)
Objevil se první promo poster pro druhou sérii na kterém je Emma Roberts. Musíte uznat, že je luxusní a už se nemůžu dočkat co vymslí pro druhou sérii.
imagebam.com

Comic-Con 2016: Scream Queens

27. července 2016 v 18:00 | Tewii |  S2 - News
Jedním z očekávaných navrátilců je bezesporu hororová antologie Scream Queens, kterou loni na podzim představila stanice Fox. Letos se na Comic-Conu v San Diegu opět sešli herci a tvůrci, aby pohovořili o tom, na co se na pozdim můžou fanoušci seriálu těšit.

V nemocnici, kde se bude příběh druhé řady odehrávat, začíná být hodně narváno. V posledních týdnech a měsících se oznamují stále nové a nové tváře, které nové epizody obohatí, a ne jinak tomu bylo i na Comic-Conu. V panelu nechyběli Taylor Lautner a John Stamos. Dále bylo oznámeno, že se k osazenstvu přidá Colton Haynes a Cecily Strong.

Stamos žertoval o tom, že by jeho kolegyně z Full House, herečky Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, mohly z fleku hrát hvězdné pacientky. Rychle ale upřesnil, že to je pouhý vtip. "Vždyť je nedokážu dostat ani do svého seriálu," zavtipkoval na úkor toho, že se herečky neobjevily v netflixáckém Fuller House.

Herci ze seriálu spolu s tvůrcem Ianem Brennanem nabídli další skvělé střípky. Příběh se bude odehrávat tři roky po událostech z první série. Nynější nemocnice dříve bývala blázinec. Nicméně ale celý vesmír, tedy i postavy vracejících se herců, jsou stejné.

Děkanka Muncsh je slavná a bohatá, rozhodne se koupit nemocnici. "Není moc jasné, jaké k tomu má důvody," prozradil Brennan. "Je to šedá zóna." Zayday je teď studentkou medicíny a v nemocnici pracuje. "Je tam, aby pomáhala děkance. Ta v ní vkládá důvěru," prozradila její představitelka Keke Palmer.

Věci se stejně dobře ale nevyvíjí pro Chanelky, které ztratily své postavení. "Přišly o svůj glam," řekla Emma Roberts. "Je skvělé vidět, jak se snaží udržet si svůj módní styl, i když nemají žádné peníze. Musí pracovat, což je pro ně něco úplně nového." Herečka ještě více přiblížila jejich vztah: "Nejsou to nejlepší kamarádky, ale minimálně v této sérii jsou spolu zadobře."

Největší otázkou zůstává Hester, ze které se v první sérii vyklubal Red Devil. "Když se vrátíme, nevíme, kde Hester je," prozradil Brennan. Lea Michele uvedla, že pořád natáčí společné scény s dalšími herci, i když Hester se v nemocnici fyzicky nenachází. "Můj kostým je velmi pohodlný a mám zábavný nový doplněk, se kterým si můžu hrát," nalákala herečka fanoušky.

Na otázku, zda se vrátí Red Devil, Brennan mlžil. "Neplánovali jsme to, ale nikdy nevíte. Letos to bude jiný vrah s jiným vzhledem, s jinou barvou."

Co se týče nových postav, Stamos i Taylor Lautner budou hrát doktory. Stamosova postava je zároveň i pacientem, který jako první na světě podstoupil kompletní transplantaci ruky. Stamos dále uvedl, že ho čeká zábavná scéna s Chadem (Glen Powell).

Na otázku, jak jsou si první a druhá série podobné, Brennan odpověděl: "Druhá série je o dost krvavější a zábavnější. Myslím, že si pomalu zvykáme na tu úchylnou atmosféru, stejně jako se odvažujeme jít více do komediálních prvků." Palmer zašla ještě dál, když prozradila, že faktor záhady hraje tentokrát ještě větší roli. "Záhadný aspekt s vrahem je mnohem výraznější. Budete se ptát, co se to děje, kde se to děje a proč se to děje."

Jamie Lee Curtis si chválila změnu prostředí. "Napřed jsme si mysleli, že se vrátíme do Kappy, ale to by nebylo ono. Hned, jak jsme začali připravovat druhou řadu, jsme ostře odbočili jiným směrem. Komedie je stejná, postavy jsou stejné, ale svět je stoprocentně ji­ný."

Druhá série Scream Queens startuje na Foxu v úterý 20. září.

SOUCE: serialzone.cz


Keven McHale na The Creative Coalition’s “The Perception Reception” /25.7/

27. července 2016 v 16:00 | Tewii |  Kevin McHale
source: kevinmchalenews.flaunt.nu
Po dlouhé době tady máme novinku s Kevinem McHalem, který se v pondělí (25.července) zúčastnil akce zvanou The Creative Coalition's "The Perception Reception", která se konala v hotelu Monaco. Jsem ráda, že se objevují i jiní herci z Glee a Kevin tady vypadá perfektně :)