News

Teen Choice Awards 2016 > Celá show

1. srpna 2016 v 23:59 | Weru
Přidávám video z Teen Choice Awards 2016, které se konalo v neděli (31.července).

Kde jsou herci Glee dnes - 4. díl

1. března 2016 v 14:00 | Endííí
JACOB ARTIST se po GLEE objevil ve filmu White Bird in a Blizzard, po boku Shailene Woodley (Divergence). Střihl si roli kovboje ve filmu Here and Now. Na konci roku 2015 získal roli Brandona Fletchera v seriálu Quantico.

MELISSA BENOIST patří k těm, kterým se po GLEE opravdu daří. V roce 2015 získala totiž roli Supergirl ve stejnojmenném seriálu stanice CBS, který se stal hned hitem. V roce 2015 si také stihla zahrát ve filmu Danny Collins, po boku Jennifer Garner a Al Pacina. V květnu 2015 nahradila Lily Collins v roli Lorelai ve filmu Lowriders. V srpnu 2015 získala roli ve filmu Oxford. V březnu 2015 se provdala za Blaka Jennera, se kterým se seznámila při natáčení GLEE.
BLAKE JENNER - V létě 2013 se mu díky stránce Kickstarter podařilo vybrat 100 000 dolarů na jeho projekt - film Billy Boy, pro který napsat také scénář. Natáčení začalo v červenci 2014. Film je nyní v post-produkci a už se jen čeká na datum premiéry. V letošním roce bude mít premiéru film Everybody Wants Some, ve kterém hraje roli Jaka. V roce 2016 se objevil v seriálu Supergirl, v roli Adam Fostera. V seriálu hraje jeho manželka Melissa Benoist, se kterou se oženil v březnu 2015.
ALEX NEWELL vydal 19. února EPčko nazvané "POWER". Již vydal singly "This Ain't Over", "Nobody to Love" a "Basically Over You (B.O.Y.). Aktuálně je na americké tour s Adamem Lambertem.

BECCA TOBIN se po GLEE objevila v seriálech Drop Dead Diva, Mytery Girls a Kriminálka Los Angeles. Od prosince 2015 je moderátorkou show Fempire s Keltie Knight a Jac Vanek.

SAMUEL LARSEN si v roce 2015 zahrál menší roli ve filmu The Breakup Girl a v jedné epizodě seriálu Hawaii Five-0.

LINDSAY PEARCE si v roce 2015 zahrála ve filmu Kevin Hearta The Wedding Ringer a stihla také získat vedlejší roli v seriálu stanice Freeform (dříve ABC Family) Recovery Road. Mezi květnem a červnem 2015 hrála v muzikáu American Idiot.

DAMIEN MCGINTY začal po GLEE vystupovat s irskou skupinou Celtic Thunder. V květnu 2016 se k nim připojí na jejich australském turné. Aktuálně připravuje origiální písničky a v letošním roce plánuje vydat album. Na konci roku 2015 se stal strýčkem. Jeho přítelkyní je Anna Claire Sneed, která se v GLEE dokonce jednou objevila.

Kde jsou herci Glee dnes - 3. díl

29. února 2016 v 10:00 | Endííí
MARK SALLINGovi se po GLEE zrovna 2x nedařilo, v prosinci 2015 byl totiž zatčen za držení dětské pornografie. Zdroje prozradili, že se mělo jednat o fotky, ve kterých byly zachyceni děti ve věku nad 10 let. Byl propuštěn na kauci. V roce 2016 by se měl objevit ve filmu Adi Shankar's Gods and Secrets.
HARRY SHUM Juniorovi se naopak velice daří. Získal hlavní roli bojovnka ve filmu Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny, který měl před pár dny premiéru. Ale co se mu rozhodně nejvíce povedlo, bylo získání roli v seriálu Shadowhunters, který je inspirován knižní sérií Mortal Instruments. Mnozí z Vás budou znát filmovou verzi s Lily Collins. V osobním životě se mu také daří - 22. listopadu 2015 si v Kostarice vzal svojí dlouhodobou přítelkyni Shelby Rabara.
CHORD OVERSTREETovo film 4th Man Out měl premiéru 5. února. Ve filmu hraje postavu Nicka. V prosinci 2015 podespal nahrávací smlouvu se Safehouse Records, nahrávací společností, kterou vlastní Demi Lovato a Nick Jonas. Nedávno na twitteru napsal, že dokončuje album. Aktuálně chodí s Brooke Buttler.
DARREN CRISS získal v roce 2015 vedlejší roli v seriálu American Horror Story: Hotel, po boku Lady Gagy. Hlavní roli Hedwiga Robinsona ztvárnil v Broadwayském muzikálu Hedwig and the Angry Inch. Za roli získal cenu Broadway.com award. Letos oslavil 29. narozeniny.
NAYA RIVERA se v roce 2015 objevila v roce Blancy v seriálu Devious Maids na stanici Lifetime. Na jaře 2016 vydala memoár nazvaný Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes and Growing Up. V únoru 2015 oznámil, že s manželem Ryanem Dorseym čekají první dítě. 17. září 2015 se jim narodil syn Josey Hollis Dorsey.
HEATHER MORRIS film FolkHero & Funny Guy je právě v post-produkci a letos by měl mít premiéru. V květnu 2015 si vzala svého dlouhodobého přítele Taylora Hubella. Páru se 11. února 2016 narodil druhý syn Owen Barlett Hubell.

Kde jsou herci Glee dnes - 2. díl

25. února 2016 v 12:00 | Endííí
JANE LYNCH se po Glee vrhla do dalšího seriálového projektu Angel from Hell. Seriál byl však po 5 odvysílaných epizodách zrušen. Je exkluzivní producentka a sama hraje v seriálu Dropping the Soap, který však ještě nebyl odvysílaný.
JAYMA MAYS se po GLEE objevila v seriálech Getting On a Wet Hot American Summer: First Day of Camp, netflixový seriál. Svůj hlas propůjčila do animovaného seriálu The Adventures of Puss in Boots. Aktuálně natáčí film Mena s Tomem Cruisem, který by měl mít premiéru v roce 2017.
STEPHEN TOBOLOWSKY se v roce 2016 objeví v roli otce Lyonse ve filmu The Confirmation. Film by měl mít premiéru v březnu. Dále se objevil v seriálech jako Goldbergs, Friends with Better Lives, Big Time in Hollywood nebo Another Period.
DOT MARIE JONES se po GLEE herectví moc nevěnovala. Objevila se pouze v jedné epizodě seriálu Clipped a svůj hlas propůjčila do jedné epizody Disneyovského animovaného seriálu Doc McStuffins.
JONATHAN GROFF propůjčil svůj hlas do dětského oblíbeného filmu Frozen aneb Ledové Království. Již byl potvrzen druhý den, jehož premiéra zatím nebyla stanovena. V červnu 2015 hrál v muzikálu A New Brain a v červenci ve velmi slavném muzikálu Hamilton. Muzikál Hamilton získal cenu Grammy za nejlepší muzikálové album.
JESSALYN GILSIG po Glee získala hlavní roli Siggy Haraldson v seriálu stanice History Channel Vikingové, její postava byla však v roce 2015 zabita. V roce 2015 si zahrála ve vánočním filmu Angels and Ornaments.
MIKE O'MALLEY vytvořil pro stanici Startz basketbalovou komedii Survivor's Remorse, kde také sloužil jako scénárista a producent se svojí produkční společností O'Malley Ink. V roce 2015 si zahrál ve kriticky uznávaném filmu Concussion, po boku s Willem Sithem nebo Alecem Baldwinem.

3. díl (26. února) - Mark Salling, Harry Shum Jr., Chord Overstreet, Darren Criss, Naya Rivera, Heather Morris, Jacob Ben Israel

Kde jsou herci Glee dnes - 1. díl

24. února 2016 v 16:36 | Endííí
LEA MICHELE letos v srpnu oslaví 30. narozeniny. Po skončení Glee se Lea hned vrhla do nového seriálu, který je od stejných tvůrců jako seriál GLEE Scream Queens. V seriálu hraje jednu z hlavních rolí Hester. Objevuje se po boku Jamie Lee Curtis, Emmy Roberts nebo Abigail Breslin. Za roli získala nominaci na People's Choice Awards 2016. V lednu 2016 byl seriál obnovený pro 2. sérii. Lea si měla zahrát ve filmu The Layover po boku Kate Hudson, kvůli Scream Queens však roli odmítla. Od r. 2016 spolupracuje s firmou Burt's Bees Company, která vyrábí 100% nebo 99% přírodní kosmetické produkty. Od roku 2014 chodila s Matthew Paetzem. Na začátku ledna 2016 se povídalo zásnubách, alepodle nejnovějších informacích se rozešli. Lea právě nahrává druhé album. V roce 2015 také vydala druhou knihu You First. Ve volném čase se věnuje turistice a hodně času tráví s Beccou Tobin, Emmou Roberts a kamarádkou Melanie.

CHRIS COLFER v červenci 2015 vydal čtvrtou novela The Land of Stories: Beyond the Kingdoms, která se umístila na 1. žebříčku listu best-sellerů podle New York Times. V roce 2015 vydal sadu dvou knih: Adventures From the Land Of Stories. Připojil se k filmu Absolutely Fabolous: The Movie, který bude mít premiéru v červenci 2016. Chris stále chodí s Willem Sherrodem.
MATTHEW MORRISON se po Glee vrátil zpátky na Broadway jako J.M. Barrie do nového muzikálu Finding Neverland, který měl premiéru v dubnu 2015. V červnu vystoupil na předávání cen Tony. V roce 2016 se připojil k obsazení seriálu The Good Wife, kde hraje postavu Connora Foxe. Skoro na každou akci ho doprovází jeho manželka Reene Puente.
JENNA USHKOWITZ byla v září 2015 obsazena do role ve filmu Captain Underpants. Na konci roku bylo oznámeno, že si také zahraje v rebootu muzikálu Hello Again. Ve filmu si zahraje po boku Nolana Gerarda, který se také objevil v GLEE. (více o něm v díle 8). Roli Julie Sullivan si zahrála v letní sezóně v Pittsburghském divadle v muzikálu The Wedding Singer. Aktuálně je rádiová moderátorka show Infinite Positivitie, která se vysílá každé první a třetí pondělí v měsíci. V každé epizodě se hovoří o novém způsobu života s pozitivním nadhledem. Stale se také producentkou dokumentu Twinsters.
KEVIN MCHALE - V roce 2015 je uveřejněn song "Heartless", který Kevin napsal společně s Justinem Thornem. Aktuálně je moderátorem show Sick of My Voice Show v Dash rádiu. V letošním roce bude mít premiéru film They Might Be Kenedy's, ve kterém Kevin hraje.
DIANNA AGRON se jistě objeví na premiéře filmu A Conspiracy on Jekyll Island, která je stanovená na letošní rok. Ve filmu se objeví po boku Eda Westwicka nebo AnnySophie Robb. Také se objeví v thrilleru Headlock a v dramatickém filmu Hollow in the Land, ve kterém hraje lesbičku Alison, která se vydává hledat svého bratra. V letošním roce se zasnoubila s Winstonem Mashallem, ze skupiny Mumford and Sons.
AMBER RILEY stihla vyhrát americkou soutěž Tančíme s hvězdami. V prosinci 2015 se objevila na amerických televizních obrazovkách v live muzikálu The Wiz. 4. února 2016 bylo oznámeno, že si zahraje hlavní roli Effie v muzikálu Dreamgirls v Londýnském divadle Savoy Theater. Premiéra bude v listopadu 2016.
2. díl (25. února > Jane Lynch, Jayma Mays, Stephen Tobolowsky, Jessalyn Gilsig, Mike O'Malley, Dot Marie Jones a Jonathan Groff)

Nominace na People's Choice Awards 2016

8. listopadu 2015 v 12:24 | Weru & Tewii
Jak už je zvykem každý rok probíhá nominace na People's Choice Awards. Lea Michele je letos nominována v kategorii Favorite Actress in a new TV series, v této kategorii je společně s Emmou Roberts a Jamie Lee Curtis, které také hrají v seriálu Scream Queens - pro který můžete hlasovat v kategorii Favourite New TV Comedy.

Hlasovat můžete také pro seriál Supergirl v kategorii Favourite New TV Drama.

Hlasovat můžete za den kolikrát chcete.. tak šup šup :)

Předávání cen probíhá 6.ledna 2016 a moderujehoJane Lynch (Sue).

Teen Choice Awards 2015 Full Show

18. srpna 2015 v 15:12 | Weru
Kdo ještě neviděl TCA 2015.Zde máte video celé show :)

Lea Michele a další popřáli Corymu k narozeninám

12. května 2015 v 20:55 | Weru &Tewii
source >www.joyonline.cz
Včera by herec a zpěvák Cory Monteith, který se nám navěky zapsal pod kůži díky roli Finna Hudsona v seriálu Glee, oslavil 33. narozeniny. Objednávat dort ale nemá smysl. Když před dvěma lety Cory neočekávaně zemřel, nikoho tahle zpráva nezničila víc než jeho přítelkyni v seriálu i životě Leu Michele. Celý svět se najednou zastavil a všichni zůstali v šoku z toho, jak mladý Cory vlastně byl.
Je to ale právě Michele, která nám i dnes připomíná, jak byl výjimečný chlap i kamarád, na kterého bychom rozhodně neměli zapomenout.


Jak? No jednoduše! Stačila jediná fotografie na jejím Twitter účtu s popisem I know you're serenading everyone right now... We love you Cory! Happy Birthday..
A my nemůžeme jinak než souhlasit! Takže všechno nejlepší Cory Monteithe a Finne Hudsone. Nikdy nepřestaneme mít rádi!
Snimek_obrazovky_2015-05-12_v_12.57.15


Amber Riley: I miss you! Gone but never ever forgotten. Happy Birthday brother
Mark Salling: #MCM goes out to Cory Monteith. Miss you more than ever brother. Happy birthday
Kevin McHale:Not one day goes by...❤️happy birthday
Harry Shum Jr.: Happy Birthday, brother!

GLEE | The Final Season

26. prosince 2014 v 13:32 | Weru
Lea Michele,Jane Lynch, Chord Overstreet,Dot-Marie Jones,Amber Riley, Darren Criss o jejich pocitech o Glee a poslední sérii a jak jim to změnilo život.

GLEE MOVES TO FRIDAY IN FINAL SEASON

22. listopadu 2014 v 10:36 | Weru


Glee se bude vysílat v pátek večer.

TVLine zjistil, že Fox hudební komedie odstartuje svou šestou a poslední sezónu v pátek 9.lednu, budou odvysílány 2 epizody.

Finále se bude vysílat v pátek 20.března a budou se také vysílat 2 epizody.


6.série Glee bude mít 13.epizod místo 22.
 
 

Reklama