SG - S1 - Synopsis

Supergirl > 1x12 & 1x13 > Synopsis

29. ledna 2016 v 17:44 | Tewii

1x12 Bizarro
Kara čelí svému zrcadlovému protivníkovi - Bizarru, zvracené verzi Supergirl, která byla stvořena pouze z důvodu, aby Karu zničila. Kara se taktéž sblíží se synem Cat, Adamem.

1×13 For The Girl Who Has Everything
Přátelé Kary musí najít způsob, jak jí zachránit život, když jeden mimozemšťan Karu uvězní ve snu, kde stále její rodina žije a Krypton nebyl nikdy zničení. Alex, Hank a DEO musí čelit nové hrozbě, zatímco je Kara nepřítomna.

source: edna.cz

Supergirl > 1x04 - 1x06 > Synopsis

17. listopadu 2015 v 18:00 | Tewii
1x04 How Does She Do It?
Kara nedokáže najít rovnováhu mezi záchranou National City před řadou bombových útoků a hlídáním Cartera, syna otravné Cat. James se musí vypořádat s tím, že jeho bývalá přítelkyně Lucy Lane chce znovuoživit jejich vztah.

1x05 Livewire
Díkuvzdání neprobíhá podle plánu, když se ve městě objeví doktorka Denversová, nevlastní matka Kary, která úplně neschvaluje její superhrdinskou dráhu. Jedna ze zaměstnankyň CatCo se při nehodě stane zlosynkou Livewire a zaměří se na Cat a Supergirl.

1x06 Red Faced
Kara se utkává s Red Tornadem, kyborgem, který byl vytvořen otcem Lucy Laneové - generálem Samem Lanem. Cat navštěvuje její ještě podivnější matka Katherine. Alex se mezitím dozvídá podrobnosti o záhadné smrti Winnova otce.

source: edna.cz


Supergirl > 1x01 - 1x03 > Synopsis

24. října 2015 v 16:00 | Tewii

1x01 PILOT
Po dvanácti letech, kdy Kara Zor-El tajila své superschopnosti na Zemi, se konečně rozhodla světu ukázat a stát se hrdinkou, kterou vždy měla být jako její slavnější bratranec. Kara ovšem hned zpočátku čelí silnému protivníkovi.

1x02 STRONGER TOGETHER
Když Kaře nevychází plán na záchranu National City, musí odložit pochybnosti stranou, zapomenout na proradné novinářství CatGo, a pokusit se chytit Forta Rozze, uprchlíka z Kryptonského vězení. Mezitím Cat nutí Jamese, aby využil své známosti se Supermanem a domluvil jim interview se Supergirl

1X03 FIGHT OR FLIGHT
Schopnosti Supergirl jsou otestovány, když do National City dorazí Reactron, jeden z nejhrozivějších nepřátel samotného Supermana, který se zaměří právě na Karu. Cat mezitím plánuje, jak odhalit skrytou identitu Supergirl.

Za krátké synopse děkuji edna.cz :)
 
 

Reklama