Site and Me

Glee-daily na FACEBOOKU!

30. prosince 2013 v 13:04 | Endííí Weru
S Veru pro Vás máme takový po-Vánoční a před-Silvestrovský dárek: Jsem zpět na facebooku!!

Takže honem, honem LIKE, LIKE, LIKE :)

Happy Christmas GLEEks !

24. prosince 2013 v 8:00 | Endííí
Milí čtenáři,

ráda bych Vám jak za sebe, tak i za Weru chtěla poděkovat za to, že navštěvujete tento blog už takovou dobu (v červnu to budou 4 roky, neuvěřitelné). Chtěla bych Vám také popřát krásné prožití Vánoc a vánočních svátků.

Bohužel se neubráním a napíšo to. Nedávno se na blogu objevil komentář, ohledně mého překládání a vztahu pro český jazyk (nebyl první). Blog není moje práce, je to moje zábava. K blogování mám asi tak milion dalších povinností: školu (maturitní ročník), vedu dětský taneční kroužek, sama tančím. A to, že si ještě udělám čas, abych Vás GLEEky zásobila nějakou informací ze světa GLEE není moje povinnost. Dělám to ráda (kdyby ne, věřte mi, dávno tu nejsem). Moje překlady: snažím se, nenarodila jsem se v anglicky mluvícím státu, angličtinu se učím 4 rokem, vše znám z filmů a seriálů, tak pardon, že vše neni tak, jak by si někdo představoval a že to občas nezní dobře česky. Můžu říci jedno, opravdu se snažím. A na překlepy, které občas udělám, JSEM ČLOVĚK.

Nebudu se nervovat o svátcích. :)

Chci ještě připsat, že i o svátcích Vás budeme zásobovat novinkami (pokud nějaké budou). A o Silvestru si ještě napíšem :)

HLASUJTE PRO GLEE-DAILY

19. prosince 2013 v 17:52 | Endííí

I letošní bylo GLEE-DAILY nominováno do soutěže na blogu ian-somerhalder v kategorii NEJLEPŠÍ SERIÁLOVÝ BLOG. Ďěkujeme za každý hlas :) Hlasovat můžete do 22. prosince > do neděle :)

Glee-daily rozhodně nekončí.

4. listopadu 2013 v 21:06 | EndíííNa našem G-déčáckém ASKU padla otázka teda spíše věta směřovaná k nám, že končí blog o GLEE a že blogů o seriálu je mnoho. Tak chci všem říci, že to, že jsme si s WeRu založily další blog rozhodně neznamená, že G-D končí. To rozhodně ne.

G-D je moje láska, už to tady zdokonaluji 3 a půl roku a abych blog rušila, tak bych byla blbá. :D Takže, rozhodně se nebojte, GLEE-DAILY nekončí a jen tak končit nebude. Pořád je to naše priorita.

A k novému blogu: ten jsme založily, protože prostě máme rády seriály a řekly jsme si, že by nebylo špatné mít blog jen a jen o seriálech. Samozřejmě doufáme, že se k nám přidá co nejvíc lidí, kteří sdílí lásku k seriálům jako my a bude přidávat s náma. Takže pokud máte zájem zapište se ZDE.

Tým G-D hledá pomoc - Webová galerka??

28. října 2013 v 15:25 | Endííí

Zlata moje, nevíte o někom s dobrou duší, kdo umí nastavovat layouty na webové galerie (Coppermine), jako je ta naše glee-daily.sosugary.com. Fakt bych Vás milovala, kdybyste o někom věděli ♥♥

Konec soutěže na B-A - a lay získává....

5. října 2013 v 15:57 | Endííí
Tak dnes skončila soutěž na blog BEST-ACTRESSES o Cd-čko Demi Lovato, knížku PLL nebo kosmetiku od Essence. I přes Vaše hlasy, kterých si vážím, protože Vím, že jsem Vás musela s těma reklama neuvěřitelně štvát. Ale tak slíbila jsem Vám reklamu, kterou Vám na blogu určitě udělám. Zde v článku najdete přehled všech co hlasovali (a zapsali do komentářů). A jednomu z Vás jsem slíbila layout. A ten kdo získává layout je:


no jsou, původně měl layout získal jen jeden, ale Elle, jsem lay musela udělat protože je prostě úžasná, Kubovi, protože mě neustále zásoboval hlasy a Smile - jsem vytáhla "z klobouku" :) - píchla prstem na tabulku. Pokud o lay máte zájem napište na GLEE-DAILY@SEZNAM.CZ


iheartmomsendailyselenitadaniinkahannah-montana-forever
smiley-cyrusus5-sexy-hot-boysmarie2624s-ronan
mila-jovovich-fandaily-taissafarmigahopelesslydevotedthingsthe-vampire-diaries-7x
upirydeniky13got-onlineserialovejshim-yejun
miss-holtashvbenzounlimited-zendyacwinxclub-monsterhigh1999
rbd-rebeli-rebelde1lovely-annehathwayninadobrev1117trevino-michael
smrcekdrobecekannexofashion-nienna
rihannateamo-rihannaeli-centrumwe-lowe-stories
kobrakarodinaonly-bigtimemorethanlifeveronika-ungr-art
ilovegleegleethevampirediaries-gleeserial-maniacjukniseonline
vsemozne-storylittlemix-newsmiro-smajda.er.cztroian-a-bellisario
czechlindsaylohanvanilla-girlsvsehochut-smescellebrities-world
monie-worldstellar-actorscrazy-lady-girl-11nejsemoriginal
ande-musik-evigtduckiinamonnin-svetmy-special-story

* bohužel jsem si napsala na papír názvy blogů a u pár lidí jsem se musela přepsat a nemůžu jejich blog najít, jestli se ozvete přidám Vás :)

Poslední šance na podporu

4. října 2013 v 13:16 | Endííí

Dnes prosím jedna z posledních šancí dostat se do TOP 3, kde v podstatě každý vítězí. Prosím hlasujte pro mě, nic Vám to neudělá (zabere to 5 sekund) - 5. Endííí

Aby si z toho něco měl/a, nabízím REKLAMU v menu (pro všechny) + jednoho (možná 2) obšťasním LAYOUTEM.

Napiš do komentářů - počet hlasů (a procenta).GLEEK POWER (SÍLA GLEEKŮ) - VĚŘÍM VÁM :*(Ti, kteří už hlasovali mám zapsané :))

Hlasujte pro Endííí - získej layout nebo reklamu

2. října 2013 v 15:37 | Endííí

Moc, moc prosím o hlas v soutěži na blogu BEST-ACTRESSES. Hraje se o skvělé ceny -kniha PLL, cd Demi a kosmetika od Essence ( a CD Demi by mi nevadilo). Prosím, jedná se o předposlední kolo a do finále postupují jen 3 ze 14. Děkuju moc :*

Rozhodla jsem, že z toho, taky udělám něco pro Vás. Takže, když zahlasujete a sem do komentáře napíšete, kolikátý to byl hlas (a kolik) procent zařadím Vás k ostatním a na konci vylosuju jednoho, kterému vyrobím layout. A pro ty, které lay nevyhrají dostanou ode mě alespoň reklamu na blogu (v menu). VŠICHNI :) takže pro každého něco :)


(Admini, kteří už zahlasovala mám zapsané :))

News on GLEE-daily

15. září 2013 v 13:17 | Endííí
CO SE STALO?

01. NOVÝ LAYOUT od Katty
02. PROJEKT na GLEE-DAILY (Připoj se pokud si GLEEK)
03. SOUTEŽ NA BEST-ACTRESSES (Hlasuj pro 8. Endííí)


CO SE CHYSTÁ?

01. NOVÝ LAYOUT NA GALERII
02. ZADÁNÍ POLL
03. ZADÁNÍ POTM

Nový layout #1308

15. září 2013 v 11:30 | Endííí

Jak jste se jistě mohli všimnout, na GLEE-daily je nastavený nový layout a to od naší úžasné Katty.

Katty nás už zásobuje úžasnými layouty už od roku 2012. Já teda nevím 100%, ale myslím, že už to nějakej 7 bude :) a pořád mě něčím překvapuje. :) Jinak tohle je 30. layout na GLEE-DAILY > TADY se můžete podívat na ty předchozí

Co na něj říkáte? Dokonalej, co?
 
 

Reklama