Site and Me

Hlasujte pro GLEE-daily - Endííí

14. září 2013 v 15:26 | Endííí
Ahoj,

byla bych moc ráda, kdybyste hlasovali pro Endííí, v soutěži na B-A. Hraje se o hmotné ceny (kniha,cd,kosmetika) a já bych opravdu ráda získalu jednu z cen (nejraději cd Demi Lovato). Stačí, když budete hlasovat pro 8. ENDÍÍÍ

GLEE-DAILY.BLOG.CZ - best PROJECT ever (for Gleeks)

10. srpna 2013 v 13:14 | Endííí; VeRu
V únoru roku 2012 jsem vyhlásila takovou PROJEKTOVOU akci a rozhodla jsem se, že jí obnovím nebo teda spíše znovu-udělám :).

Projekt se týkal toho, že jste na emailovou adresu glee-daily@seznam.cz posílali fotky, jak držíte papír (nebo to můžete jen vyrobit na PC) a něm napsáno GLEE-DAILY.BLOG.CZ a město nebo vesnici, ze které pocházíte a já pak fotky pospojovala na velkou mapu a bylo krásně vidět, kde jsou fanoušci jak GLEE tak našeho blogu po České a Slovenské republice. > TAKHLE TO DOPADLO

Proto Vás žádám, zasílejte fotečky (i ti co třeba poslali již minule) já to zase pospojuju a budu aktualizovat (podle toho, jak moc budete zasílat).

AKTUALIZACE 14. SRPNA 2013
01. Endííí - Plzeň
02. Terez - Přerov
03. Cherry - Chomutov
PROSÍM POSÍLEJTE!! ( I ZE SLOVENSKA MŮŽETE)

Rozhovor pro blog JESSICAALBA

31. července 2013 v 12:00 | VeRu
Endííí je sice teď momentálně na chatě, ale předtím než odjela poskytla rozhovor pro blog JESSICAALBA :))
Rozhovor s Endííí z blogu Glee-Daily. Rozhovor je již delší dobu hotový, ale byl jsem na dovolené, když mi poslala Endííí odpovědi, takže je tady až teď. Snad si dobře zase po dlouhé době počtete. :)
CM ~ Ahoj, Endííí :) Chci ti moc poděkovat, že jsi s tímto rozhovorem souhlasila, moc mě to potěšilo! Jelikož tvůj blog je opravdu úžasný a chodím na něj denně! :3 Díky!
Endííí ~ Ahoj nemáš vůbec zač. Moc mě překvapilo, že se ty (a třeba i návštěvníci našeho blogu) zajímáte o nějaký rozhovor.
CM ~ Pamatuji si tvůj blog G-D ještě v začátcích, počítala jsi , že se stane jedním z nejpopulárnějších celkově v blogovém světě? Musí tě to opravdu moc těšit, nebo se snad mýlím? :)
Endííí ~ Jeden z nejpopulárnějších v blogovém světě? To snad né :D určitě mě to nenapadlo. V roce 2009 mě prostě chytlo GLEE a řekla jsem si, že bych si založila blog, no a tak se stalo.
CM ~ Jak tě napadlo si založil blog zrovna o Glee? Rozhodovala jsi se ještě mezi něčím jiným, nebo jsi hned věděla, že to bude to pravé?
Endííí ~ Jak jsem říkala ve 2. Zrovna mě chytlo GLEE a tak jsem si říkala, že žádný český blog nemůžu najít a tak jsem si ho založila. To, že se blog chytl, za to jsem moc ráda a stále tomu nevěřím.
CM ~ V samotném seriálu Glee je opravdu hodně postav, kterou máš ovšem ty nejraději? :) Nebo snad měla? RIP Cory! :( A jaké jsou tvé další oblíbené celebrity, které nehrají v Glee, popřípadě seriály?
Endííí ~ Rachel Berry je moje nb. 1 postava už od první série, samozřejmě jsem jí milovala s Finnem (stále se nemůžu vzpamatovat ze smrti Coryho). Dále mám ráda z těch novějších dějovou linii Marley a Jacoba.
CM ~ Na blogu nejsi sama, pokud dobře vím... je tam s tebou i VeRu (lea-michele), měli jste mezi sebou někdy nějaký rozpor, který někdy mezi spoluadminy bývá, nebo jste v harmonii? :)
Endííí ~ Na blogu je se mnou naprosto úžasná VeRu, kterou bych nikdy neměnila. Mám takový šílený rovrh týdne, že VeRu přidává úterky, středy a čtvrtky (a občas pondělky). Rozhodně jí neberu, jako že je tam se mnou, to NE, prostě je to NÁŠ blog. Problémy jsme mezi sebou neměly, ani se nehádáme, prostě se na všem tak nějak shodnem.
CM ~ Měla jsi před G-D ještě nějaký jiný blog? Popřípadě o kom,čem byl?
Endííí ~ Jéjé těch bylo, to bych asi už ani nespočítala. Tak počkat.. blog o : celebritách (mix), zoufalé manželky, twilight saga, hunger games, miley cyrus, selena gomez, 902 10 a určitě jsem i nějaké zapomněla.
CM ~ Mohla by jsi se nám trošku více přiblížit? :D:) Věk,Záliby,Koníčky,co studuješ.. nebo co by jsi ráda jednou dělala? :) Klidně se rozepiš, myslím že to všichni jen uvítají. ;)
Endííí ~ Takže jsem Andrea (dál nepovím). Je mi 18 a studuju obchodní akademie (už mi zbývá poslední rok). Závodně tancuju a taky si ráda doma zpívám (ve srpše to jde nejlépe). No a po škole bych jela ráda na rok do Ameriky jako au-pair o tom už sním asi tak od 12 let. Co bych jednou ráda dělala? Pf..to ještě nevím, možná by mě bavilo pracovat v cestovním ruchu. Nevím, nevím...sice bych už to asi měla vědět, vzhledem k tomu, že mi chybí poslední rok, ale stejně. Je to šílený, se v 18 letech rozhodovat, co chci dělat po zbytek života. To prostě nejde...
CM ~ Kam máš letos namířeno na dovolenou, nebo jsi již někde byla? :)
Endííí ~ Moje dovolená právě probíhá. Trávím 3 týdny na chalupě, kde je prostě nejlíp. A pak jedu na dva týdny na tábor, hlídat dětičky :D
CM ~ Jaký byl tvůj nejkrásnější den v životě a jaký je tvůj největší životní sen? Těžká otázka (možná), ale snaž se prosím odpověďet.
Endííí ~ Možná tohle bude znít jako klišé, ale nejkrásnější den byl ten, kdy se mi narodila neteř. Jsou to už 4 roky, ale byl to tak šílený den. Narodila se o 2 měsíce dříve a všichni se báli, jak to s ní dopadne a když jsme slyšeli, že je vše ok, byla jsem nejštastnější. To asi bude ono. Nic lepšího si nevybavuji. A můj životní sen - to bude rozhodně ta Amerika, ale tu si já prostě splním, i kdyby nevím co.
CM ~ Moc ti děkuji za tento rozhovor a přeji ti hodně štěstí do dalšího blogování, ať tě to stále baví, obohacuje a ještě tu s námi hodně dlouho vydržíš!
Endííí ~ Nemáš vůbec zač. Já ti děkuju za přání a tobě přeji to samé.

Nový layout na GLEE-DAILY #1307

7. července 2013 v 16:30 | VeRu
Od soboty náš blog zdobí úžasný, naprosto dokonalý lay od ~ Beb. Moc se mi líbí kombinace barev. Poslední dva laye byli od naší Endííí a teď tu máme změnu. A jak Vám se líbí ?? Mě moc, je takový letní lay alespoň trochu léta když u nás moc neni :)

Objednávka layoutů od Endííí

2. července 2013 v 12:29 | Endííí
Jsou prázdniny a já jsem buď v práci nebo doma, no a tak jsem se rozhodla, že udělám (no snad někomu) radost a otevřu objednávky. Vím sama, že moje laye nejsou zrovna dokonalé, ale třeba i tu mojí práci někdo ocení.

Nevím kolik se Vás ozve, ale určitě nebudu dělat všem ( na to zase čas nemám). Když se ozvu, udělám, když ne - promiň, ale neudělám.

Takže stačí vyplnit:

Přezdívka:
Web:
S kým lay:
Barvy:
Fotky popř.:

Nový layout na GLEE-DAILY #1306

16. června 2013 v 15:39 | Endííí
Jak se můžete všimnout, blog "zdobí" (no jestli se dá řict zdobí) nový layout z dílny: MOJÍ. Naše Katty (u které jsem ve Wardrobe) si odjela do USA (Závist největší) a tak to zbylo na mě :) Poslední lay (ten s Nayou) byl také ode mě a na blogu byl do 27. dubna, takže už to vážně chtělo změnu. Snažila jsem se o takový, jakože LETNÍ a to se povedlo, né?

Nový blog o The Vampire Diaries

4. června 2013 v 11:34 | Endííí & VeRu


Chcete už prozradit to překvapení, které pro Vás s VeRu máme?

No, po domluvě z Delzí jsme převzali blog VAMPIRE-DIARIES-HQ. Na kterém najdete všechny novinky jak o seriálu The Vampire Diaries, tak také o spin-offu "The Originals". Pokuď máte seriál rádi, budu rádi, když budete pravidelně docházet. Samozřejmě to neznamená, že bychom házely GLEE-Daily na druhou kolej, to se nebojte. :)

Favourite Sites - Seznam

1. června 2013 v 15:19 | Endííí
Dnes jsem se s VeRu dohodly, že zrušíme AFFS a uděláme si pouze FAVOURITE SITES (Oblíbené stránky) . Proč? Nemáme jednoduše čas obíhat, mrzí nás to, ale jinak to nejde. Ve "FS" zůstávají ty blogy, které máme prostě rádi a obíháme je, protože se tam dozvíme to, co potřebujeme :) Ostatním se omlouváme, ale je to prostě tak :)

FAVOURITE SITES:
http://tayswift.cz
http://lovely-annehathaway.blog.cz
http://troian-a-bellisario.blog.cz
http://ninadobrev-4fans.blog.cz
http://best-actresses.blog.cz
http://hunger-games-saga.blog.cz
http://demilovato.blog.cz
http://lea-michele-sarfati.blog.cz
http:// so-hilary.blog.cz
http:// hq-shaymitchell.blog.cz
http:// fan-seyfried.blog.cz
http://prettylittleliars.blog.cz
http://Ian-Somerhalder.blog.cz
http:// mileycyrus.blog.cz
http://kunis-mila.blog.cz

Navstevnost za minuly tyden (29.4. - 5.5. )

6. května 2013 v 16:16 | Endííí
Navstevnost za minuly tyden (29.4. 2013 - 5.5. 2013) je:
Pondeli: 771
Utery: 675
Streda: 810
Ctvrtek: 808
Patek: 930
Sobota: 885
Nedele: 944
Celkem: 5823

Dokonce o 300 více jak minulý týden, děkujeme :)

Nový layout na GLEE-DAILY #1305

27. dubna 2013 v 21:40 | Endííí
Moje maličkost opět spatlala něco, čemu by ráda říkala LAYOUT.
Sama vím, že jsem ve Wardrobe u Katty, ale nějak se mi poslední dobou chce tvořit (teda když mám zrovna čas), alespoň má Katty čas na jiné věci :)

Prostě jsem musela použít tyhle naprosto dokonalý fotky Nayi Rivery z jejích pochůzek po Hollywoodu z 21. dubna - je tam naprosto dokonalá.

No, tak co na to říkáte?
 
 

Reklama